מיצובישי ספייס סטאר – סופר מיני מפולפלת

רכבי סופר מיני הם פופולריים במיוחד בשנים האחרונות, ובצדק. יותר ויותר אנשים מבינים שהיום, עם מצוקת החניה והפקקים, עדיף שהרכב יהיה כמה שיותר קטן, וכמובן הכי חשוב – חסכוני. לכן העליות במכירות של רכבי הסופר מיני עלו משמעותית בשנים האחרונות ובמיוחד לאור אפשרויות מימון רכב שמציעות חברות הליסינג השונות, שמאפשרות להגשים את האפשרות של קניית רכב חדש.

אם חשקה נפשכם במכונית סופר מיני, המבחר הוא עצום ויש לא מעט דגמים שכדאי לחשוב עליהם כאשר בזמן שרובם מציעים את אותה נוסחה של חסכון בדלק, מחיר וקומפקטיות, יש דגמים שהם יותר פופולריים מאחרים.

מיצובישי ספייס סטאר
מיצובישי ספייס סטאר

למה דווקא מיצובישי ספייס סטאר?

מיצובישי ספייס סטאר היא סופר מיני פופולרית מאוד – ולא סתם. העובדה שהיא בעלת מאפיינים של מכונית מיני אבל באריזה של סופר מיני הופכת אותה לגם יפה וגם אופה. בנוסף, הספייס סטאר מרווחת מאוד ביחס למתחרותיה בקטגוריה וזה יתרון משמעותי כאשר מדברי על רכבי סופר מיני מאחר ובדרך כלל נושא המרווח הפנימי הוא מה שמוריד המון פעמים אנשים מלקנות אותן.

חוץ מזה, למיצובישי ספייס סטאר יש את כל היתרונות שהופכים את מכוניות הסופר מיני לפופולריות – היא חסכונית, היא קטנת מימדים כך שקל מאוד להתנהל איתה בערים צפופות, קל לחנות איתה – כך שמי שגר במקומות כמו בתל אביב שם החניה היא נדירה, ימצא את המיצובישי ספייס סטאר נוחה במיוחד.

איך קונים מיצובישי ספייס סטאר?

הדרך הטובה ביותר לקנות מיצובישי ספייס סטאר חדשה היא במסלול מימון רכב של חברות הליסינג. מסלול מימון רכב נותן לכם הלוואה בתנאים מעולים לרכישת רכב חדש ופורס לכם את התשלומים בצורה נוחה כך שלא תצטרכו לשלם הכל בפעם אחת. למעשה, חברות ליסינג מסוימות מציעות מסלולים אטרקטיביים במיוחד כמו למשל מסלול 100 אחוז מימון לרכב ללא מקדמה, שם אתם מקבלים הלוואה של 100 אחוז מעלות הרכב ובנוסף אינכם צריכים מקדמה. לכן אתם יכולים לרכוש את הרכב מיידית בתנאי הלוואה אטרקטיביים ולהתחדש כבר ברכב חדש, ולהחזיר את הלוואה בצורה שהכי נוחה עבורכם לאורך 36 חודשים.

נהנתם מהכתבה? שתפו עם החברים!

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

כתבות נוספות שאולי תאהבו

ביחרו את הטוב ביותר לחתול שלכם. איך? הכל בכתבה הבאה

ביחרו את הטוב ביותר לחתול שלכם. איך? הכל בכתבה הבאה

בניגוד לכלבים חתולים אוכלים לאורך כל שעות היום, והם מעדיפים…
גידול גור כלבים

גידול גור כלבים

אנשים רבים נמנעים מלאמץ גורים בגלל הקושי שכרוך באילוף ובחינוך…
מתנות לפסח לילדים - לא מה שחשבתם

מתנות לפסח לילדים - לא מה שחשבתם

פסח הוא חג שמח גם למבוגרים וגם לילדים. נכון, אבל…
רמקולים מוגברים

רמקולים מוגברים

בעידן הטכני של היום, לכל מקום שאליו הולכים רואים אדם…