השכרת מקרן בירושלים

הקרנה של מידע וויזואלי היא אינה דבר שמבוצע אך ורק על ידי שימוש בטלוויזיה, ואחת מן הדרכים המקוריות והוותיקות להקרנה של מידע ויזואלי נעשתה על ידי המקרן שבעברו היה עבור הקרנה של שקופיות ורק בהמשך הקרינו דרכו וידיאו שהתחיל ללא סאונד ורק בהמשך עבר להיות כזה שמחובר אליו צבע וגם, סאונד.

מאז ועד להיום המקרנים כבר מספקים איכות הרבה יותר גבוהה של צפייה, עם מקרנים שנרכשים עבור שימוש אישי וגם מקרנים שנרכשים או מושכרים עבור שימוש של בית עסק. חשבתם שמקרן הוא רק כזה שמקרין סרטים בבית הקולנוע? הגיע הזמן להכיר מקרן שאותו ניתן להשכיר גם בירושלים ואיתו ניתן לשדרג אירועים רבים.

השכרה של מקרן לאירוע

בשביל מה כבר יכולים להיות צריכים מקרן באירוע? כי התקנה  של טלוויזיה או מסך קבוע לא תמיד נוחה או אפשרית, והקרנה של מידע וויזואלי ניתנת לביצוע על ידי התוספת הפשוטה של מסך נגלל בכל מיקום כמעט.

זה יכול להיות אירוע שנערך באוויר הפתוח, שם מקרינים סרט על חתיכת בד מתוחה על גבי קיר פנוי וזה יכול להיות אירוע עסקי באולם אירועים שעבורו מביאים מקרן שאיתו מקרינים מידע לגבי שירות חדש או ההישגים של העסק עד לאותו אירוע מדובר ששם כולם חוגגים את ההצלחה ההישגית.

העלות של ההשכרה היא משתלמת, ורק יש לבחור את הדגם שיהיה רלבנטי לצרכים של אותו אירוע עם הקרנה איכותית שהמידע המוקרן יגיע בצורה הכי חדה לכל מסתכל.

עזרים נוספים להשכרה

מה כבר צריכים עבור השכרת מקרן בירושלים או בכל עיר אחרת בארץ? קודם כל עדיף כי יהיה עוד מקרן נוסף לגיבוי, לכל מקרה בו המקרן הנוכחי לא מספק את הדרישה למרות כל הבדיקות שנעשו לפני כן.

הדבר השני הוא השכרה של חצובה עבור העמדה שבה יהיה מותקן המקרן וכן מסך נגלל שעל גביו מקרינים את המידע או הסרטון שנערך במיוחד לכבוד אותו אירוע וההשכרה של המקרן. העלות הכוללת מגיעה לכדי כמה מאות בודדות של ₪, ויש מקומות שבהם ניתן לשכור חבילה הכוללת את כל האביזרים הנלווים.

נהנתם מהכתבה? שתפו עם החברים!

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

כתבות נוספות שאולי תאהבו

קשת בלונים לאירועים עסקיים ומעבר

קשת בלונים לאירועים עסקיים ומעבר

קשתות בלונים הן בהחלט לא רק עיצוב לאירועים של ילדים.…
לאן יוצאים היום? – 5 סוגי בילויים עם המשפחה שמבטיחים הנאה צרופה

לאן יוצאים היום? – 5 סוגי בילויים עם המשפחה שמבטיחים הנאה צרופה

אנחנו יכולים לספר כמה בדיחות שנרצה על כמה היינו תקועים…
הדרך הנכונה להשכרת מצננים נמצאת כאן!

הדרך הנכונה להשכרת מצננים נמצאת כאן!

האם אי פעם חשבת לעצמם איך אפשר לקרר את האירוע…
האם ברידג' מועדף על בני הגיל השלישי?

האם ברידג' מועדף על בני הגיל השלישי?

כולנו שמענו על משחק הברידג' וכולנו פחות או יותר מבינים…