גידול גור כלבים

אנשים רבים נמנעים מלאמץ גורים בגלל הקושי שכרוך באילוף ובחינוך שלהם, אך בכך הם מחמיצים את החוויה של לגדל כלב מינקות, בתקופה, שבואו נודה על האמת, הם הכי חמודים. גידול גור כלבים הוא לא דבר פשוט, אך הוא גם אינו כל כך מסובך, הנה כמה טיפים קטנים שיעזרו לעשות את זה:

הקפידו על משמעת

זו תקופה קריטית בחייו של כלבכם, בה מתפתחת האישיות שלו. חשוב שלא תתעצלו או תוותרו, הקפידו על משמעת וחינוך, בדיוק כמו שהייתם מקפידים על החינוך של ילד. ההרגלים שתעניקו לכלבכם בשלב הזה ישפיעו על שארית חייו וחייכם, ואם תקפידו להעניק לו את ההרגלים הנכונים, הם ישפיעו לטובה.

עזרו להם להוציא אנרגיות !

גורים הם אנרגטיים במיוחד בשלב הזה, ואין מנוס מלאפשר להם להוציא את האנרגיות האלה, וכן, זה אומר להוציא אותם לטיולים רבים, ושכדאי מאוד שתהיה לכם חצר.

הקפידו על אוכל שמותאם לגורים

כיום ישנם סוגי אוכל שונים שמותאמים לגילים שונים. "בריט" לכלבים למשל מציעים חבילות מזון שונות בהתאם לגילאים השונים של הכלבים – בריט לגורים, בריט לבוגרים, בריט למבוגרים. כל מזון שונה בהרכבו ומותאם במיוחד לגיל של הכלב. בגילאים שונים הכלב זקוק לתזונה שונה וכיום ישנם סוגי מזון שונים המותאמים בדיוק לזה.

השאירו את הגור לבד רק לזמנים מוגדים

גור צריכים הרבה תשומת לב, אם אתם טיפוסים שמתרחקים מהבית לזמנים ממושכים, כנראה שלא כדאי לכם לאמץ גורים. הם זקוקים לנוכחות שלכם בשלב הזה, והיא קריטית על מנת שיגדלו כמו שצריך. אם זאת הקפידו להשאיר אותם לבד לזמנים קצרים על מנת שיתרגלו להיות לבד ולכך שאתם נעלמים להם לפעמים, כדי שלא יפתחו תלות מוגזמת וחרדת נטישה.

חינוך לעשיית צרכים

הבעיה הגדולה מכולם. גורים צריך לאלף לעשות את צרכיהם מחוץ לבית, וזו משימה לא פשוטה, אך כזאת שמוכרחים להקפיד עליה, אתם יכולים לנחש למה. אך אין מה לעשות, גורים צעירים יעשו את צריכהם בבית, ואתם צריכים להיות מוכנים לזה. ייקח להם זמן עד שיילמדו איך להתפנות בצורה נכונה, ובינתיים, זה כנראה יקרה בבית לא אחת. כדאי להשתמש בפדים לכלב גור שמותאמים בדיוק לכך, הם עשויים מחומרים מנטרלי ריחות ואנטי בקטריאליים על מנת למזער את המפגע ככל הניתן. מומלץ מאוד להעזר בפדים לכלב גור על מנת להקל ככל הניתן את העניין.

נהנתם מהכתבה? שתפו עם החברים!

כתבות נוספות שאולי תאהבו

רעיונות להפקת אירוע יום הולדת מיוחדת עם קונספט

רעיונות להפקת אירוע יום הולדת מיוחדת עם קונספט

יום הולדת על הפרק, ובין אם מדובר בבן משפחה יקר…
איך לבחור חברת הדפסות איכותית?

איך לבחור חברת הדפסות איכותית?

חברות הדפסה יש לא מעט, אך האם כולן מציעות איכות…
מגמות עיצוב לחדרי אמבטיה: ארונות אמבטיה ומעבר לכך

מגמות עיצוב לחדרי אמבטיה: ארונות אמבטיה ומעבר לכך

חדר האמבטיה המודרני התפתח מעבר לתפקידו המסורתי, והפך לנווה מדבר…
ניתוחים פלסטיים נפוצים לפני אירוע חשוב

ניתוחים פלסטיים נפוצים לפני אירוע חשוב

עם עליית המדיה החברתית והרצון להיראות במיטבנו, אין זה מפתיע…