רמקולים מוגברים

בעידן הטכני של היום, לכל מקום שאליו הולכים רואים אדם שמאזין למוזיקה. יש את אלה ששומעים מוזיקה באוזניות אלחוטיות מתקדמות ויש אחרים אשר מאזינים למוזיקה האהובה עליהם בעזרת רמקול שיכול להיות קטן וקומפקטי, או כזה שיש לו נוכחות והוא פחות נועד לטיולים "קטנים" איתו.

הרמקולים שנמכרים היום בחנויות הם כבר כאלה שיש להם אופציות חיבור למוזיקה מאוד נוחות, וחלק מהרמקולים הללו מגיעים עם מגבר בתוכם, כדי שכל מי  שמעוניין להשמיע מוזיקה יוכל לעשות זאת מבלי שיצטרך לחבר את הרמקול הפאסיבי אל מערכת הגברה מגושמת כזאת. רמקול מן הסוג הזה נקרא גם רמקול אקטיבי, והוא הדגם שנחשב להכי פופולארי ונמכר היום.

השכרה של רמקול לאירוע

כשמבקשים לבצע השכרה של רמקול לאירוע, הדגמים שיוצעו הם רובם ככולם יהיו מוגברים על מנת להציע את הפתרון הכי נוח, ומתוך המבחר הזה של רמקולים מוגברים מה שנותר לבחור הוא את הרמקול שיענה על צרכי האירוע באופן הכי יעיל וטוב.

דבק זה אומר שני דברים שצריכים להיות באותו הרמקול, האחד הוא איכות צליל טובה גם ברמת הצליל הכי גבוהה, והדבר השני הוא הספק מספיק חזק על מנת להזרים צלילים שישמעו הלאה עד לאחרון האנשים שנמצא באותו הקהל. זה כן חשוב לבחור במותג מוכר, שכן מותג מוכר יביא לחלקים פנימיים יותר איכותיים, וזה כן חשוב לברור מתוך הדגמים את זה שנחשב להתאמה הכי טובה בין האיכות לבין מה שבפועל צריכים.

איזו עוצמה הכי תתאים

זה נכון לומר כי אירוע גדול מצריך רמקול יותר חזק ואפילו כמה כאלה שיעבירו את הצלילים לכל האנשים, אבל מבחינת מספרים זה כדאי להכיר את ההמלצות לפי כמות האנשים כאשר יש לקחת בחשבון כי יש הבדלים לכאן ולכאן לפי המיקום הפתוח או הסגור שבו את האירוע חוגגים.

עבור מסיבה פרטית קטנת משתתפים, יספיק רמקול מוגבר בעוצמה של 500 וואט.

עבור אירוע שבו כבר יש מאתיים משתתפים והלאה יהיה עדיף להציב שני רמקולים בהספק של 500 וואט כל אחד. אם עדיין לא בטוחים לגבי הפירמה או ההספק, זה כדאי ומומלץ להתייעץ עם אדם מקצועי שידע לכוון אל דגמים מומלצים של רמקול מוגבר.

נהנתם מהכתבה? שתפו עם החברים!

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

כתבות נוספות שאולי תאהבו

מערכות סאונד לרכב- איך לבחור?

מערכות סאונד לרכב- איך לבחור?

מערכות שמע לרכב עברו דרך ארוכה מאז הגלגול הראשון שלהן.…
קשת בלונים לאירועים עסקיים ומעבר

קשת בלונים לאירועים עסקיים ומעבר

קשתות בלונים הן בהחלט לא רק עיצוב לאירועים של ילדים.…
לאן יוצאים היום? – 5 סוגי בילויים עם המשפחה שמבטיחים הנאה צרופה

לאן יוצאים היום? – 5 סוגי בילויים עם המשפחה שמבטיחים הנאה צרופה

אנחנו יכולים לספר כמה בדיחות שנרצה על כמה היינו תקועים…
הדרך הנכונה להשכרת מצננים נמצאת כאן!

הדרך הנכונה להשכרת מצננים נמצאת כאן!

האם אי פעם חשבת לעצמם איך אפשר לקרר את האירוע…